Almus Evde Masaj Begüm

Milattan önceki yüzyıllardan içerisinde bulunulan döneme dek neredeyse aynı şekilde uygulanmakta olması elbette pek çok insanda birtakım şaşkınlıklara yol açacaktır.0

Oysa masaj adı verilen dokunuş terapisi tam olarak bu şekildedir. Milattan önceye uzanan hatta insanlık tarihine kadar varan köklü bir geçmişi bulunmaktadır.

Almus mutlu son evde

Ancak halen daha masaj kadar etkili bir tedavi metodu elde edilememiştir. Ne de olsa bu tedavi metodu sayesinde hem ruhsal hem de fiziksel anlamda pek çok etki meydana gelmektedir.

Almus evde mutlu son

İşte bu etkilerin başında ilk olarak kan dolaşımının hızlanması gelir.

Dokunuşlar vücuda temas ettikçe temiz kan, doku ve organları çok daha iyi bir şekilde besleyebilecektir. Buna ek olarak kasların gevşemesi de masaj ile sağlanacak ve bu etki sadece fiziksel bir etki olarak kalmayarak pek tabii ruhsal anlamda da kendisini belli edecektir. Almus evde masaj . Nihayetinde insan bedeninde var olan hassas noktalar marifeti ile endokrin sistemin de uyarılması söz konusu olabilecektir. Uyarılan endokrin sistem marifeti ile de stres hormonları büyük oranda azalacak ve bunların yerini mutluluk hormonları alacaktır.