Pazar Masaj Elçi̇n

Pazar masaj Vücudumuzun birçok yerinde refleks noktaları bulunuyor. Bu refleks noktalarının da yoğun olarak bulunduğu bölgeler var. Mesela ayak tabanlarında çok fazla refleks noktası bulunuyor. Bu nedenledir ki masaj tekniklerinde en fazla yoğunluğun gösterildiği yerler ayaklar olur.

Pazar mutlu son hamam

Gün içinde fazla yürümek, ayakları zorlamak, ağır iş yapmak ya da koşu yapmak gibi eylemlerden sonra yorgun düşen vücut, bu yorgunluk önce ayaklarda hissettirir. Aslında yorgun düşen tüm organların, bu yorgunluklarını belli ettikleri organ ayaklardır.

İyi bir terapist, vücuda yeniden canlılık kazandırmak ve vücudu rahatlatmak için ayaklara yönelik çalışmalar yapar. Hatta buna özgü yapılan refleksoloji adı verilen bir masaj tekniği de bulunuyor.

Pazar hamam sauna

Bu teknik, temelde ayakları ilgili alanına alıyor ve tedavinin başından sonuna kadar ilgi alanı yalnızca ayaklar oluyor.

Beyin felci geçiren kişilere, kanser tedavisi görenlere ve zihinsel engelli kişilere de bu teknik uygulanarak, tedavi sürecinin daha pozitif yönde ilerlemesi sağlanıyor. Pazar masaj . Ayrıca böbrek rahatsızlığı olanlara, migren, sinüzit, diş ağrısı, kronik yorgunluklarda ve uykusuzluk sorunlarında ayaklara yönelik masaj yaptırılması öneriliyor.