Tokat Almus Masöz Bayan Li̇net

Tokat almus masöz bayan En önemli uygulamalardan olan Akubası masaj tekniği çok özel enerjiler ve pozitiflik yayan seçeneklerden biridir. Bu uygulama Akupunktur mantığı taşıyan bir uygulama türüdür. Ancak akupunktur da olduğu gibi çeşitli iğneler kullanılmaz. İğneler yerine parmakların baskı yapma yetenekleri kullanılır. Tokat masöz bayan Öncelikle kişinin vücudunda özel enerji noktaları belirlenir. Tokat almus masöz bayan .

Bu enerji noktalarının belirlenmesinin ardından parmaklar yardımı ile masör ya da masöz bu enerji noktalarına baskılama hareketleri yapar. Baskılama hareketleri yapıldıkça kişinin vücuduna buradan çıkan enerji yayılır. Oldukça olumlu etkiler oluşmasını sağladığı için kişi uygulama sonunda kendini yeniden doğmuş ve dingin hisseder. Çok olumlu bir masaj türüdür.

Türk-hamam uygulamaları da Osmanlı devrinden bu yana gelen özel etkili uygulama seçeneklerinden biridir. Çok etkili bir yöntem olmasının yanı sıra sadece masaj uygulamasını sağlamaz ayrıca temizlenmeyi, vücudun ölü derilerden arınmasını da destekler. Önce kişi keselenme yöntemi ile temizlenir. Ardından tüm vücuduna geniş çapta bir uygulama yapılır. Bu da nispeten zor bir uygulamadır. Kişinin tüm vücudu hareket haline geçmiş olur.